Z vaší země není možné zadat novou objednávku. United States

MACs Dog KUŘE a JEHNĚ - bezobilné Zobrazit větší

MACs Dog KUŘE a JEHNĚ - bezobilné

Nový produkt

Šťavnatá masová pochoutka složená z 60% kuřecího masa  a 35% jehněčího masa, 3% sladkých brambory a 2% tvarohu v konzervě.

Více informací

Skladem

  • 400 g
  • 2400 g (6x400)
  • 800 g
  • 4800 g (6x800)

Více informací

60% kuřecího masa  a 35% jehněčího masa, 3% sladkých brambory a 2% tvarohu v konzervě.

GRAIN FREE – bezobilné

Šťavnatá masová pochoutka složená z viditelných kousků pravé svaloviny, která může být použita jako kompletní denní krmná dávka, k dochucení granulí, nebo jako odměna a pamlsek. Pro vynikající chuť a vůni kvalitního masa speciální využití u mimořádně mlsných nebo nechutenstvím trpících psů. Nepostradatelná při potřebě zvýšit příjem lehce stravitelné potravy, například: nemoc, pooperační stavy, porod a laktace, vyčerpání, těžká únava, před a po pracovním nebo sportovním výkonu.

Vhodné jako náplň do aktivní hračky na pamlsky.

Vyrobeno v Německu, z německých surovin. Bez přidané vody. Zásadně bez použití jakékoliv chemie pro konzervaci, barvení a ochucování.

Složení: Maso (min 45% kuřecí, min 25% jehněčí) a vedlejší produkty živočišného původu (kuřecí srdce, kuřecí žaludek, jehněčí srdce, jehněčí dršťky), sladké brambory (3%), tvaroh (2%), minerální látky (1%).

Analýza: HRUBÝ PROTEIN 10,3%, OLEJE A TUKY 6,5%, HRUBÁ VLÁKNINA 0,4%, HRUBÝ POPEL 2,5%, VLHKOST 75%

Nutriční doplňkové látky: Vitamin D3 200 iE, Vitamin E 30mg/kg, Zinek jako síran zinečnatý monohydrát 15mg/kg, Mangan jako síran manganatý monohydrát 3mg/kg, jod jako jodičnan vápenatý bezvodý 0,75mg/kg, selen jako seleničitan sodný 0,03mg/kg