Z vaší země není možné zadat novou objednávku. United States

LAPACHO - veterinární šampon Zobrazit větší

PROVET® Lapacho - veterinární šampon

lapacho-pes

Nový produkt

Působí antisepticky a protizánětlivě, tlumí projevy lupénky, působí u kožních onemocnění způsobených kvasinkami, účinný prostředek odpuzující hmyz

Více informací

Skladem

Více informací

Účinky:

Veterinární šampón  s extraktem rostliny Tabebuia impetiginosa napomáhá udržovatzdravý vzhled srsti a kůže. Zlepšuje vzhled a elasticitu srsti a podporuje její růst.

Účinné látky obsažené v této rostlině mají výrazný protiplísňový, antialergický, antiparazitární a antibakteriální(Staphylococcus aureus, Staphylococcus epidermidis) efekt. Upravuje kůži a srst na optimální mastnost. Je vhodný pro všechny typy srsti.

Použití přípravků této řady je doporučováno zejména jedincům s problematickou kůží se sklonem k vypadávání srsti, plísňových a bakteriálních onemocnění kůže a ekzémů. Možno doplnit přípravkem Skin Protector tbl.

Složení 100g:

Tabebuia Impetiginosa Extr. (Lapacho) 0,5 g, Aqua,Sodium Laureth Sulphate, Cocamidopropyl Betaine, Disodium Cocamfoacetate, Glycerin, Alkyl Glucoside, Glycereth-2 Cocoate, Carbomer, PEG Hydrogenated Castor Oil, Tabebuia Impetiginosa Extr., Ethylene Glykol Distearate, Benzyl Alkohol, Niacinamid, Dexpanthenol, Propylen Glykol, Dehydroacetic Acid, Sodium Hydroxide, Pafrum Celesty RP 4990, Jasmonal, Linalol.

Použití: 

Šampon naneste na mokrou srst,vmasírujte a opláchněte vodou.Je vhodný pro  časté umývání srsti. 

Balení:

200ml